گجت پوشیدنی چیست؟ معرفی انواع گجت پوشیدنی هوشمند

0 1,002

گجت پوشیدنی تمام وسایل الکترونیکی می باشد که از قابلیت پوشیده شدن، برخوردار است و در انواع بسیار مختلفی طراحی و تولید شده اند. به طور مثال هدفون، بازو بند، عینک و امثال این موارد در دسته گجت های پوشیدنی قرار خواهند گرفت. گجت ها در دو مدل ساده و هوشمند طراحی شده است که در حال حاضر مدل های هوشمند دارای طرفداران بی شماری هستند زیرا امکانات بسیار گسترده ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. هریک از گجت های پوشیدنی هوشمند دارای سیستم عامل مخصوص به خود هستند. با استفاده از گجت های پوشیدنی انجام بسیاری از کارهای روزانه آسان تر و لذت بخش تر خواهد شد و به همین جهت بهره گیری از این محصولات با رشد قابل توجهی همراه شده است.

هدفون فرکانسی

هدفون فرکانسی

این مدل از گجت پوشیدنی هدفونی است که به واسطه بلوتوث به گوشی موبایل متصل می گردد و از آن می توان برای شنیدن موزیک و همچنین مکالمه استفاده کرد. تفاوتی که این مدل از هدفون با سایر مدل ها داراست، آن است که انتقال صدا در این هدفون با ارسال امواج میسر شده است. طول موج های ۳۰۰ تا ۱۹۰۰ مگاهرتز به سمت جمجمه ارسال می گردد و از این طریق صدا را به گوش خواهند رساند. به واسطه برخورداری از این ویژگی صدایی که کاربرد می شنوند، بسیار شفاف خواهد بود.

عینک واقعیت مجازی

عینک واقعیت مجازی

این روزها استفاده از عینک های واقعیت مجازی با رشد بالایی همراه شده است زیرا با استفاده از این عینک ها می توان تجربه ای منحصر به فرد از دیدن فیلم و یا انجام بازی داشت. با استفاده از این عینک می توان لذت پرش از ارتفاع، پرواز در آسمان و همچنین سوار شدن بر روی وسایل نقلیه مختلف را تجربه نمود. این گجت پوشیدنی عینکی است که به صورت چند بعدی طراحی شده است و به همین جهت تصاویر را به صورت کاملا واقعی به نمایش خواهد گذاشت.

ساعت هوشمند

ساعت هوشمند

یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین گجت های پوشیدنی که از آن بسیار بهره گرفته می شود، ساعت هوشمند است که در مدل و طرح های مختلفی تولید شده است. تنوع در مدل های ساعت هوشمند موجب شده تا کاربران بتوانند با توجه به نیاز خود برای خرید این محصول اقدام نمایند. ساعت های هوشمند از امکانات مختلفی برخوردار هستند که از جمله آن ها می توان به برخورداری از نمایشگر عملکرد ضربان قلب، فشار خون، تعداد قدم و میزان کالری از دست رفته در یک روز اشاره نمود. همچنین مدل های پیشرفته این گجت پوشیدنی از امکان ارسال و دریافت پیام و تماس نیز برخوردار می باشند.

دستکش تاچ

دستکش تاچ

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در فصل زمستان و هوای سرد صفحه لمسی گوشی موبایل هوشمند شما به درستی کار نکند. بسیاری از گوشی های هوشمند امروزی از تاچ حرارتی برخوردار هستند و به همین جهت در هوای سرد و زمستان از کارایی آن ها کاسته می شود. استفاده از دستکش تاچ این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا بتواند بدون بروز مشکلی از گوشی هوشمند خود استفاده نماید و برای بهره مندی از آن نیازی به نپوشیدن دستکش نباشد. این گجت پوشیدنی به راحتی سیگنال را به صفحه گوشی انتقال می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.